1st Round:

1-1           The Heathland School 1- 6 Preston Manor
1-2           Salvatorian College 0-4 St Marks Catholic School
1-3           Queensmead School 1-0 Barnhill Community High School
1-4           Mill Hill County High School 4-2 Featherstone High School
1-5           Aylward Academy v WO Gladesmore Community School
1-6           JFS 0-2 East Barnet School
1-7           St Ignatius College 0-3 Park View School
1-8           Finchley Catholic High School 1-4 St James Catholic School
1-9           Hatch End High School WO v Nower Hill High School
1-10         Southgate School 1-5 Highgate School

 

2nd Round:

2-1           The Harefield Academy 5-0 The Douay Martyrs School
2-2           Queensmead School 0-3 Twyford CoE High School
2-3           Cardinal Wiseman Catholic School 5-2 Chiswick School
2-4           Uxbridge High School 1-0 St Thomas More
2-5           Hatch End High WO v Alec Reed Academy
2-6           Ruislip High School 3 v 2 Preston Manor
2-7           Whitmore High School 5-2 Abbotsfield
2-8           Wembley High Technology College v WO St Marks Catholic School
2-9           St James Catholic School 2-2aet Park View School
Park View win on penalties

2-10         Acton High School WO v Feltham Community College
2-11         Highgate Wood School Win 2 v 0 Enfield Grammar School
2-12         East Barnet School 1-0aet Claremont High School Academy
2-13         Greig City Academy WO v Fortismere School
walkover to Greig City Academy - Fortismere scratched

2-14         Mill Hill County High School v Win Kingsbury High
2-15         Hasmonean High School v WO Aylward Academy
walkover to Aylward - Hasmonean scratched

2-16         Queens Park Community 2-4  Highgate School

Deadline Friday 20th November

 

3rd Round:

3-1           Hatch End High School  WIN v The Harefield Academy
3-2           St Marks Catholic School Win v Ruislip High School
3-3           Uxbridge High School 7-2 Whitmore High School
3-4           Twyford CoE High School 2-8 Cardinal Wiseman Catholic School
3-5           Highgate 4-0 Acton High School
3-6           Greig City Academy 2-6 Park View
3-7           East Barnet School v Aylward Academy
3-8           Highgate Wood School vs Kingsbury High

Deadline Monday 4th December

 

Quarter Final:

4-1           Hatch End v Uxbridge High School
4-2           St Marks v Cardinal Wiseman Catholic School
4-3           Highgate v East Barnet or Aylward Academy
4-4           Park View v  Highgate Wood or Kingsbury

Deadline: Friday 30th January

 

Semi Final:

5-1           St Marks or Cardinal Wiseman Catholic School v Hatch End or Uxbridge High School
5-2           Park View or  Highgate Wood or Kingsbury v Highgate or East Barnet or Aylward Academy

Dealine: Friday 20th February

 

Final:

6-1           5-2 Winner v 5-1 Winner

Deadline: TBC