1st Round - to be played by 19/10/15

1-1           Enfield Grammar School 2-1 Claremont High School Academy 

1-2           St Thomas More 3-0 Southgate School
1-3           Aylward Academy W/O Gladesmore Community School
(Aylward progress to the next round)
1-4           Greig City Academy v Mill Hill County High School
1-5           The Compton School 3-6 Jcoss
1-6           Kingsbury High 2-10 JFS
1-7           The Harefield Academy 2-7 Salvatorian College
1-8           Highgate Wood 1-4 Christ's College Finchley
1-9           Wembley High Technology College 2-3 Featherstone High School
1-10           St Marks Catholic School 3-2 Ark Academy
1-11         Ruislip High School 3-6 Preston Manor
1-12         Twyford CoE High School 1-4 Uxbridge High School
1-13         Hatch End High School 2-3 The Heathland School
1-14         The Douay Martyrs School 12-2 Vyners School
1-15         Greenford High School 1-4 Alec Reed Academy
1-16         Chiswick School 5-2 The John Lyon

1-17         Nower Hill High School W/O Drayton Manor
(Drayton Manor progress to the next round)

2nd Round - to be played by 23/10/15

2-1           Greig City Academy Or Mill Hill County High School v St James Catholic School
2-2           Park View School 0 v Aylward Academy
2-3           St Ignatius College v Jcoss
2-4           JFS 2-1 
Christ's College Finchley
2-5           Feltham Community College 1-4  Highgate School
2-6           Queens Park Community 2-2 Barnhill Community High
(Queens Park win on Penalties and progress to the next round)
2-7           Enfield Grammar School 9-1 Friern Barnet School
2-8           Fortismere School 1 v St Thomas More
2-9           
Whitmore High School W/O Queensmead School 
(Queensmead proceed to the next round)
2-10         Alec Reed Academy v Drayton Manor High School 
2-11         St Gregory's Catholic College 7-2 Uxbridge High School
2-12         Salvatorian College W/O Abbotsfield

(Salvatorian College progress to the next round)
2-13         St Marks Catholic School  v 0 The Douay Martyrs School
2-14         Chiswick School v 3 The Heathland School
2-15         Ethorne Park High School vPreston Manor
2-16         Finchley Catholic High School v Featherstone High School

(Finchley win 4-2 on penalties and progress to next round)

3rd Round - to be played by 24/11/15:

3-1           Enfield Grammar School v Mill Hill County High School
3-2           
St Thomas More v St Ignatius College 
3-3           JFS 2-1 Highgate School
3-4           Queens Park Community 3-4  Aylward Academy
3-5           St Marks Catholic School 0 v 4 The Heathland School
3-6           Finchley Catholic High School 3-3 AET Drayton Manor High School
Finchley Catholic win 4-3 on penalties 
3-7           St Gregory's Catholic College 2 v  Queensmead School
3-8           Ethorne Park High School v Salvatorian College 

Quarter Final - to be played by 15/01/16

4-1           3-2 Winner v Enfield Grammar School
4-2           JFS 5-1 Aylward Academy
4-3           Salvatorian 1 v 3  Finchley Catholic High School
4-4           The Heathland School 3 v St Gregory's Catholic College

Semi Final - to be played by 26/02/16

5-1           JFS v 4-1 Winner
5-2          Finchley Catholic High School v The Heathland School

Final:

6-1           5-2 Winner v Enfield Grammar School