1st Round:

1-1          Christ's College Finchley 4 v 3 Capital City Academy

1-2           Abbotsfield 0 v 2 Aylward Academy

1-3           Edmonton County School 1-7 Finchley Catholic High School

1-4           Highgate Wood School 1 v  8 Friern Barnet School

1-5           Highgate School v Gladesmore Community School

walkover to Highgate - Gladesmore failed to respond to attempts to arrange the fixture

1-6           MIll Hill County High School 0-4 JFS

1-7           Chace Community School W/O v Fortismere School

walkover for Chace Community School - Fortismere failed to arrive at agreed time

1-8           Enfield Grammar School 9-1 Southgate School 

1-9           St James Catholic School 4 v 2 Claremont High School Academy

1-10         Acton High School 1 v 5 Queensmead School

1-11         Greenford High School 3 v 2 Ruislip High School

1-12         The Harefield Academy 4-8 Nower Hill High School

1-13         The Compton School 4-1 Preston Manor

1-14         The Douay Martyrs School 3-4 Barnhill Community High School 

1-15         Whitmore High School W/O v Feltham Community College

1-16         Hatch End High School 4 v 1 Featherstone High School

1-17         Greig City Academy 8 v 0 St Gregory's Catholic College 

1-18         Ethorne Park High School v Alec Reed Academy

walkover to Elthorne Park - Alec Reed scratched

1-19         The John Lyon W/O v St Marks Catholic School - 29/09/15

1-20         Haydon School 6 v 2 Uxbridge High School

1-21         Wembley High Technology College 7 v 9 Vyners School

Round 2:

2-1           Finchley Catholic High School 6 v 1 The Compton School

2-2           Chace Community School 1 v 3 Christ's College Finchley 

2-3           Kingsbury High 5 v 2 JFS

2-4           St Ignatius College 8 v 1 Nower Hill High School 

2-5           Friern Barnet School 9 v 1 Queensmead School 

2-6           Aylward Academy 3 v 2 AET Greenford High School 

2-7           Enfield Grammar School 3 v 1 Highgate School

2-8           Barnhill Community High School v w/o St James Catholic School 

2-9           Greig City Academy 2 v 4 Salvatorian College

2-10         Rivers Academy v W/O Chiswick School

2-11         Drayton Manor High School 5 v 3 Hatch End High School 

2-12         St Thomas More 8 v 2 Twyford CoE High School

2-13         Haydon School 4 v 1 The John Lyon 

2-14         The Heathland School 0 v 5 Queens Park Community

2-15         Whitmore High School 3 v 5 Vyners School

2-16         Isleworth & Syon 5-2 Ethorne Park High School

Round 3:

3-1           Christ's College Finchley v St Ignatius College

3-2          St James Catholic School 1 v 8 Friern Barnet School

3-3          Finchley Catholic High School 7 v 2 Kingsbury High

3-4           Enfield Grammar School 10 v 0 Aylward Academy

3-5          Salvatorian College 5 v  0 Drayton Manor High School

3-6           Chiswick School 0 v 6 Haydon

3-7           Queens Park Community 5 v 3 Isleworth & Syon             

3-8           Vyners School 4 v 3 St Thomas More 

Quarter Finals - to be played by 15/01/16

Quarter Final:

4-1            Finchley Catholic High School 2 v 1 3-1 Winner 22/1

4-2            Enfield Grammar School 1 v 4 Friern Barnet School

4-3           Queens Park Community 5 v 7 Haydon

4-4           Salvatorian College 2 v 0 Vyners School

Semi Finals - to be played by 26/02/16

Semi Final:

5-1           Friern Barnet School 0 v 2 Finchley Catholic High School

5-2           Haydon 3 v 5 AET Salvatorian College

Final:

6-1           Finchley Catholic High School v Salvatorian College