Competition Secretary: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

First Round: To be played by 5th October 2019

1-1          Queens Park Community 1-4 Preston Manor School
1-2          Chace Community School v St James Catholic School
Walkover to St James' - Chace did not respond to requests to date fixture
1-3          The Compton School 1-3 Fortismere School
1-4          The Latymer School 1-5 Enfield Grammar School
1-5          Gladesmore Community School 3-6 Southgate School
1-17        Chiswick School 1-8 The Douay Martyrs School
1-18        The Harefield Academy 1-13 Bishop Ramsey CE School
1-19        Whitmore High School 2-7 Haydon School

all other schools receive byes

Second Round: To be played by 19th October 2019

2-1        Preston Manor School 3-2 St James Catholic School
2-2        Fortismere School 4-7aet Enfield Grammar School (played at Enfield Grammar)
2-3        Southgate School 4-1 Capital City Academy
2-4        Heartlands High School 0-3 Highgate School
2-5        Park View School 1-5 Kingsbury High
2-6        Hatch End High School 2-10 Alexandra Park
2-7        University College School 7-0 Marylebone Boys School
2-8        Finchley Catholic High School 8-1 Nower Hill High School
2-9        The Douay Martyrs School 4-7 Bishop Ramsey CE School
2-10      Haydon School 0-0 JFS
Haydon won 5-4 on penalties
2-11      Elthorne Park High School 3-0 Ruislip High School
2-12      Brentside High School 6-0 Greenford High School
2-13      William Perkin CofE 2-6 Queensmead School
2-14      Rivers Academy 0-12 Cardinal Wiseman Catholic School
2-15      Uxbridge High School 1-2 Vyners School
2-16      The Heathland School 2-7 St Marks Catholic School

Third Round: To be played by 23rd November 2019

3-1        Preston Manor School 1-5 Enfield Grammar School
3-2        Southgate School 2-4 Highgate School (played at Highgate)
3-3        Kingsbury High 0-3 Alexandra Park
3-4        University College School 1-6 Finchley Catholic High School
3-5        Bishop Ramsey CE School v Haydon School
3-6        Elthorne Park High School 1-1 Brentside High School
Brentside won 4-2 on penalties
3-7        Queensmead School 4-5 Cardinal Wiseman Catholic School
3-8        Vyners School 3-0 St Marks Catholic School

Quarter-Final: To be played by 18th January 2020

4-1        Enfield Grammar School 2-3 Highgate School
4-2        Alexandra Park v Finchley Catholic High School
4-3        3-5 Winner v Brentside High School
4-4        Cardinal Wiseman Catholic School v Vyners School

Semi-Final: To be played by 22nd February 2020

5-1        Highgate School v 4-2 Winner
5-2        4-3 Winner v 4-4 Winner