Competition Secretary: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

First Round: To be played by 5th October 2019

1-1          The Latymer School 7-0 Park View School
1-2          The Compton School 1-2 Finchley Catholic High School
1-3          Marylebone Boys School 2-4 Gladesmore Community School
1-4          JFS 5-1 Capital City Academy
1-5          St James Catholic School v MIll Hill County High School
1-6          Christ's College Finchley 3-4 Southgate School
1-7          Highgate School 4-0 Kingsbury High School
1-17        Queensmead School 4-0 Greenford High School
1-18        Chiswick School 2-1 Drayton Manor High School
1-19        Bishop Ramsey CE School 6-1 The Green School
1-20        Brentside High School 2-0 Nower Hill High School

All other schools receive byes

Second Round: To be played by 19th October 2019

2-1        The Latymer School v Finchley Catholic High School
2-2        Gladesmore Community School v JFS
2-3        1-5 St James Catholic School or MIll Hill County High School v Southgate School
2-4        Highgate School v Preston Manor School
2-5        Heartlands High School v Hatch End High School
2-6        University College School 2-13 Enfield Grammar School
2-7        Queens Park Community v JCoSS
2-8        Alexandra Park 0-3 Fortismere School
2-9        Queensmead School v 1-18 Chiswick School or Drayton Manor High School
2-10      Bishop Ramsey CE School  0-1 Brentside High School
2-11      Elthorne Park High School v Whitmore High School
2-12      Gunnersbury Catholic School v Cardinal Wiseman Catholic School
2-13      The Douay Martyrs School v The Heathland School
2-14      William Perkin CofE 4-10 Ruislip High School
2-15      Uxbridge High School 7-0 St Mark's Catholic School
2-16      Isleworth & Syon School 5-0 Rivers Academy

Third Round: To be played by 24th November 2019

3-1        2-1 Winner v 2-2 Winner
3-2        2-3 Winner v 2-4 Winner
3-3        2-5 Winner v Enfield Grammar School
3-4        2-7 Winner v Fortismere School
3-5        2-9 Winner v Brentside High School
3-6        2-11 Winner v 2-12 Winner
3-7        2-13 Winner v Ruislip High School
3-8        Uxbridge High School v Isleworth & Syon School

Quarter-Final: To be played by 18th January 2020

4-1        3-1 Winner v 3-2 Winner
4-2        3-3 Winner v 3-4 Winner
4-3        3-5 Winner v 3-6 Winner
4-4        3-7 Winner v 3-8 Winner

Semi-Final: To be played by 22nd February 2020

5-1        4-1 Winner v 4-2 Winner
5-2        4-3 Winner v 4-4 Winner